V petek, 4. 4. 2025, so otroci predšolske skupine vzeli rokavice, vreče, predstavnika lokalne skupnosti, ki je naš hišnik J, dobro voljo in se odpravili na akcijo. Čistilno akcijo. Očistili smo pot do gasilskega doma tukaj v G. Petrovcih.

Otroci so delali s tako vnemo, da jih je bilo prav lepo opazovati. In kar je najpomembnejše, ponudili smo jim možnost, da so razvijali odnos do narave in si pridobili občutek, da so pomemben del družbe, ki skrbi za čisto okolje in nenazadnje za naš planet.

Predstavnik lokalne skupnosti je poskrbel za sladko nagrado, ki smo si jo danes res zaslužili. Gospa Zlatica, lastnica lokalne gostilne pa nas je počastila s kozarcem soka in otroke pohvalila, da so danes opravili veliko in častno delo.

Zdijo se prav majhni koraki, ampak verjemite – zelo veliki za naše malčke. Bodimo vzgled!

vzgojiteljica Sandra S.

(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 1)

Orodna vrstica za dostopnost